Google Ads

Google Ads

Google sertifikalı ekibimiz ile gerçekleştirilecek toplantı sonrası markanızın analizini yapıyoruz. Search (Arama Ağı), GDN (Görüntülü Reklam Ağı) PLA (Alışveriş), Video ve Uygulama kampanyalarından markanız için uygun olanlarını belirliyor ve hesabınızı kurguluyoruz.

Markalar için landing page (açılış sayfası) optimizasyonu, her anahtar kelime için ayrı reklam grubu, özel reklam metinleri, RLSA (Arama Ağı reklamlarına yönelik yeniden pazarlama listeleri), Google Ads Scripts kullanımı ve e-ticaret siteleri için marka / kategori özelinde Smart PLA kampanyaları oluşturma gibi performans odaklı çözümler ile Google Ads hesabınızı yönetiyoruz.

E-ticaret sitelerinde dönüşüm değeri/maliyete göre optimizasyon yaparken lead (form) toplama ya da telefon aramasının hedeflendiği web sitelerinde maliyet/dönüşüm sayısını düşürecek düzenlemelerle verimliliği artırıyoruz.

Google Ads hesaplarını, yenilikleri takip ederek ilk uygulayan olmanın verdiği heyecan ve şeffaflık ilkesi ile yönetiyoruz. Sürekli optimizasyon sonucu gün geçtikte performansı artan hesapların bizde oluşturduğu mutululuğu haftalık/aylık raporlar sunarak müşterilerimizle de paylaşıyoruz.